Hinnangud

Juhan Soosalu, ettevõtja:
— Esimese Aktivaatori ma paigaldasin oma BMW’le juba aasta tagasi. Mul on mootor–3.0, turbodiisel. Kütuse kokkuhoid linnasõidul 12 %, maanteel – märgatavalt enam, kui20%. Nüüd paigaldasin Aktivaatori ka mikroautobussile Fiat Ulysse, 1.9 l., turbodiisel. Suurenes võimsus, vähenes kütusekulu ja suitsemine. Ristteedelt aga auto lihtsalt «sööstab».
Mihkel Muistla, pensionär:
— Ma paigaldasin Aktivaatori oma VW Golf’le. Varem kütusekulu mul oli 7 liitrit sajale km. Nüüd – 5,5. Mootor hakkas töötama vaiksemalt. Paranes kiirendus. Suurenes võimsus.
Kaido Vildersen, vanem-mehaanik:
— Mul on 2002. aasta Toyota Avensis.Aktivaatori ma paigaldasin enne Venemaale sõitmist. Tänama määrasin tulemuse täpselt: keskmiselt ma säästsin 1 liitri kütust saja km kohta.
Tõnis Velström, ehitaja:
— Mul on Mercedes А-150. Pärast Aktivaatori paigaldamiset ma hakkasinsäästma 2 liitrit bensiini saja km kohta.
Veiko Rüü, teenistuja:
— Mul on Audi A4, Aktivaatorit kasutan juba kaks kuud. Olen väga rahul mootori tööga, see muutus vaiksemaks ning, peamine, järsul kiirendusel ei «lämbu». Kompuuter näitab, et kütusesäästu tuli kuni 20 protsenti.
Meelis Ilves, ettevõtja:
— Neli kuud tagasi paigaldasin Aktivaatori oma Honda Civic’ule , ma olen väga rahul, masin muutus «ärksamaks», bensiini sääst on ligikaudu 20 protsenti. Keerasin välja küünlad, need on puhtad, nagu otse kauplusest.
Andres Sütt, elektromehaanik:
— Mõni kuu tagasi ma paigaldasin Aktivaatori oma vanale Mitsubishi’le. Auto pärast kuue– seitsme kilomeetri läbimist muutus ilmselgelt ärksamaks. Hakkas paremini käivituma. Mootortöötab vaiksemalt.
Kaupo Kangur, ettevõtja:
— Mul on Chrysler Voyager. Pärast Aktivaatori paigaldamist, ma tundsin, et masin muutus võimsamaks. Agakütusekulu sajale km vähenes 15%.
Sulev Muru, autojuht:
— Mul on VW SHARAN, Aktivaatorima paigaldasin poolteist kuud tagasi, mootori võimsuse suurenemist tundsin kohe, pealegi hakkas see töötama vaiksemalt. Ilmne on ka märgatav kütuse kokkuhoid. Seepärast ma paigaldasin Aktivaatori ka isa VW Golf’ile.
Enno Arulaid, arst-kirurg:
— Ma paigaldasin üheAktivaatorioma Hundai Elantra’le, nüüd täis paaki jätkub mulle 130 km võrra enamaks. Suurenesid võimsus ja tõmme. Omandasin selle seadme ka meie garaažijuhataja Ford’i jaoks.
Andres Hunt, turvamees:
— Paigaldasin Aktivaatori oma Ford Eskort’ile. Varemsõitsin tangitud 10 liitriga läbi 180 km. Nüüd jätkub sama kütuse hulka230 kmläbimiseks. Mootor muutus võimsamaks иvaiksemaks.
Kalle Käesel, ettevõtja:
— Mul on kaks autot – Peugeot Boxer, 96 aasta mudel ja uus Mazda. Aktivaatoripaigaldasin ma Peugeot’le, mootori võimsus kasvas, selle tõmme muutus sarnaseks Mazda omaga.
Peep Havik, ettevõtja:
— Paigaldasin aktivaatori tänavu aprillis oma mini-vanile Mazda MPV. Olin väga üllatunud, et see osutus efektiivseks sellisel suurel autol. Varem minu auto tarbis14 liitrit 100 km., praegu– 11. Olen väga rahul mootori tööga.
Tõnu Selart, ettevõtja:
— Mul on mikroautobuss Ford Transit. Aktivaatorit kasutan ligikauduviis kuud. Mootor töötab vaiksemalt, väljalaske suitsu ei ole, kütuse kokkuhoid – 15%.
Heikki Saar, pensionär:
— Ma paigaldasin aktivaatori oma 1994. aastaVW Passat’ile juba aprillis. Olin rõõmus, tundes, et mu «vanake» sai tagasi teises nooruse. Tundsin reealset bensiini kokkuhoidu. Kohe paigaldasin aktivaatori ka poja BMW’le. Ning sõpradele ostsin mitu komplekti– kingin Uueks Aastaks.
Mati Kannisto:
— Minu VW Transporter T-4 töötab gaasiga, aktivaatori paigaldasin kolm kuud tagasi, enne reduktorit, nagu mulle soovitati. Kuus säästan 15 – 20 % kütust.
Endel Uibu, ettevõtja.
— PaigaldasinAktivaatori oma Toyota Previa’le, kohe märgatavalt kasvas mootori võimsus. Ning seehakkas töötama vaiksemalt. Kütuse kokkuhoid on ilmne.
Tõnu Kuurmaa, autoteeninduse omanik:
— Monteerisin Aktivaatori veduk-autodele,(sääst – alates10 –15 %), ATV’dele, saksa traktoritele, ning üldse kogu kommertstranspordile- tulemus on samuti väga hea. Aktivaator lõhustab kütusemolekulide moodustised – kütus põleb ära täielikult, ilma tahma, nõeta, tehniliste vaikudeta. Tähendab, kolbidele põlemiskambrisse ja väljalaskesüsteemi ei jää nõge. See aga pikendab reaaalselt mootori ressurssi.
Juri Lir, teadlane.
— Mul on 2006. aasta Honda CR-V. Pärast Aktivaatori paigaldamist kasvas mootori võimsus. Kütuse sääst linnasõidul – vähemalt10%, maanteel tunduvalt enam.
Arne Nau, ettevõtja:
— Paigaldasin Aktivaatori oma Mercedes E300’le. Kasvas võimsus, paranes kiirendus. Varem oli keskmine kulu 12 liitrit, praegu – 9-10l.
Olav Kreen, pensionär:
— Paigaldasin Aktivaatori oma Audi 80 (90.aasta mudelile). Kasvas mootori võimsus. Kütuse kokkuhoid on kindlasti olemas. Enne paigaldamist oli СО 2,23%, pärast paigaldamist – СО–0%. Minu autotöökojas see näit tekitas meistrile tõelise šoki.
Teet Laja, elukutseline autojuht 30-aastase staažiga:
— Paigaldasin Aktivaatori oma WV Passat’ile. Suurenes võimsus, parem kiirendus. Oli kulu– 7,1 – 6,9 l sajale km. Praegu on – 6,1 l. Maanteel aga – 5,1 l.
Jaak Suurlaht, ettevõtja:
— ma ostsin kolm Aktivaatori komplekti veoautole VOLVO –460. Auto läbis teekonna Läti – Venemaa– Kasahstan, sinna ja tagasi. Sääst -150-180 liitrit.
Olaf, ettevõtja:
-Mul on Toyota Camry. Pärast seda, kuima paigaldasin Aktivaatori, suurenes mootori võimsus, ning see hakkas töötama vaiksemalt. Paranes kiirendus. Ka kütusesääst on ilmne.
Riho Pintim, ettevõtja:
-Minu maasturil Toyota Land Cruiser pärast Aktivaatori paigaldamistkohe kasvas võimsus väikestel pööretel. Ning kadus must väljalaskesuits, mootor hakkas töötama ühtlasemalt.
Tarmo Sinilaid, insener:
— kuni Aktivaatori paigaldamiseni minu Hyundai SantaFe tarbis 9,2 liitrit diislikütust saja kmläbimiseks. Pärast paigaldamist –7,3l. Mootor hakkas töötama vaiksemalt.

Alfa Romeo. Kütusekulu vähendamine alfa romeo.

AKTIVAATOR

Gaasiküte