JEEP. Kütuse vähendamine automargid Jeep.

LAT    ENG    DE    RUS   LIT    LAT    RUS

Aktivaator võimaldab VÄHENDADA KÜTUSEKULUSID Jeep, mitte ainult kütusesäästmise pärast — 20%, aga ka stabiilse mootori töötamise ja tema pideva profülaktika arvelt.

  Aktivaatorid paigaldatakse kõikidele Jeep mudelitele ja igat liiki kütustele – GAAS, BENSIIN, DIISLIKÜTUS.

1. Kütusekulu vähenemine Jeep — 20%;
2. Mõningane Jeep mootori võimsuse suurenemine;
3. Jeep mootori motoressursi suurenemine;
4. CO ja CH heitgaaside vähendamine Jeep 30 -40%;
5. Ühtlane ja dünaamiline Jeep mootori töö;
6. Igasuguse kütusega detonatsiooni puudumine Jeep mootori töötamisel;
7. Jeep väheneb tagi kiht kolbidel, silindritel, küünaldel, kütusepihustitel, katalüsaatoris ja väljalasketorudes
8. Jeep katalüsaatori, lambda anduri, süüteküünalde ja diiselmootori pihustite eluea pikendamine;
9. Jeep mootorit on talvel lihtsam käivitada;

Paigaldamise näited erinevatel Jeep mudelitel.

Suurendamiseks klikkige fotol

     Mis tahes kütus (bensiin, diisel, gaas) läbides NENDE AKTIVAATORITE 10 magnetvälja muudab lühikeseks ajaks oma struktuuri ja omadusi, PÕLEB ÜHTLASELT ja täielikumalt. Tänu sellele hakkab Jeep MOOTOR palju PAREMINI töötama.

Tavaliselt on see juba märgatav pärast 10-20 kilomeetri sõitu Jeep. Nagu Te oleksite tankinud Jeep auto väga kvaliteetse kütusega.

      See tähendab, et tuleb välja hoopis teine (parem) kütus. Tuletage meelde, kuidas töötab Teie Jeep mootor, kui ta on tangitud KVALITEETSE KÜTUSEGA … Lugege — «Kütuse tihedus ja viskoossus pärast põlemise Aktivaatorit.»

     Aktivaatoritega PÕLEB KÜTUS TÄIELIKUMALT, sellest ei teki tagi kolvidel, silindritel ja küünaldel Jeep.

     DIISELAUTODEL Jeep ei teki räbu diisel süstijate ja ei teki musta suitsu isegi gaasi andmisel tühikäigul.

  Teades, kus asub kütusevoolik, võtab Jeep Aktivaatorite paigaldamine aega 5 minutit (vt. «Kasutamine»)

     TÄHELEPANU!  NENDE AKTIVAATORITE peamine erinevus seisneb selles, et nendes asub 20 magnetit, mis lühikeseks ajaks MUUDAVAD KÜTUSE STRUKTUURI JA OMADUSI. Teistes taolistes aktivaatorites asub ainult 2 võimsat magnetit, mis ei ole võimelised kütuses midagi muutma (vt. «TAOLISED»).

Kütuse vähendamine automargid Jeep — 20% (sellepärast tuleb iga 5-es kütuseliiter tasuta).

     Kui Aktivaatori kasutamine 37 päeva jooksul tundub autoomanikule väheefektiivne, siis vahetuseks Aktivaatori vastu tagastame raha koheselt. (Vaata jagu «Tagastama»). 

Toodame ja müüme alates 2008. aastast.

Kasutusiga vähemalt 15 aastat.

HIND:

1 Aktivaatorite komplekt (2 Aktivaatorit)—  50,00 EUR.

kutuse-aktivaatorkutuse-aktivaator

 Hind sisaldab postiteenust.

OSTA - TELLIMINE

UUS !

  Kütuse põlemise Aktivaatori ja Autotermia Aktivaatori ühine kasutamine võimaldab vähendada autode Jeep

KÜTUSEKULU kuni 30 — 40%.

Lugege «AUTOTERMIA AKTIVAATOR».

(KLIKKIGE FOTODEL)

  Jeep mootor töötab paremini JUBA esimestel kilomeetritel!

Kütuse kokkuhoid automargid Jeep maanteel kuni 30-40%.

PATENDID 

(suurendamiseks klikkige pildil)

Infiniti                          AKTIVAATOR                           Hyunda

Jeep. Keskmine kütusekulu jeep.

Mudel                                                    Võimsus, kW                           L / 100 km

Jeep Cherokee 2,1 TD                         64                                            7,6  Disel
Jeep Cherokee 2,5i                              90                                           12,8  Benzin
Jeep Cherokee 2,5TD                        125                                            10,2  Disel
Jeep Cherokee 4,0                             136                                            15,3  Benzin
Jeep Commander 3,0CRD               160                                            10,9  Disel
Jeep Grand Cherokee 2,7CRD        120                                            11,7  Disel
Jeep Grand Cherokee 3,0CRD        160                                            10,3  Disel
Jeep Grand Cherokee 3,1 TD           103                                            12,4  Disel
Jeep Grand Cherokee 3,7i                 157                                            13,8  Benzin
Jeep Grand Cherokee 4,0i                 162                                            14,1  Benzin
Jeep Grand Cherokee 4,7i                 175                                            15,6  Benzin
Jeep Grand Cherokee 4,7i                  221                                            15,8  Benzin
Jeep Patriot 2,4i                                      93                                            8,5  Benzin
Jeep Wrangler Sport 2,4i                     105                                            11,2  Benzin

 Jeep kütusekulu normid. jeep

Omadused operatsiooni Jeep

Keha Jeep
Peamine puudus-suhteliselt habras keha. Kui täieõiguslik MAASTUR võtab kogu koormuse raami ja kere võib paigatud isegi vineer, ostes kasutatud Jeep keha seisund tuleks pöörata erilist tähelepanu. Kere remont on palju kallim kui remont raami MAASTUR. Näiteks, põranda remont Jeep maksta rohkem kui $500, ja autod, mis on vanemad kui 95-aasta sellist operatsiooni on vaja enamikel juhtudel. Roostes alt jalge juhi ja kaassõitja ja katuse piirkondades, b-samba ja ülemine esiklaas, raam — see on väga sagedamini esinevad vead. Asendamine vedrud raami MAASTUR vajab ainult osta lehed, kevadel poldid ja kevadel u-polt ja Jeep sageli vaja perevirka sulgudes ja asendada libiseb kruvid. Eriti kõik ülaltoodud kehtib autod 1984 — 1996 mudel, aasta, nagu 1997. aastal, siis oli moderniseeritud keha. Nii, ostes kasutatud Jeep, kõigepealt sa peaksid minema, et teenusele keha diagnostika.
Tagaukse Jeep on valmistatud plastikust, nii et see ei ole rooste, aga see on peaaegu võimatu, et seda puhastada pärast mõju. Aga mädanenud motor drive klaasipuhasti tagumine uks. Ja kui sa hakkad väga aeglaselt minna harja joosta, autopesula. Kui aega ei lahenda, mootor põlema ja sa vaatad asendamise mehhanism, Koost. Ärge unustage aeg-ajalt muuta hingamisteed. Lisaks on sageli rikked, tagaukse lukk.
Jeep Mootorid
Jeep mootor on väga usaldusväärne ja meie tingimustes see töötab ilma probleemideta 300-400 tuhat kilomeetrit, et kapitali remont. Lisaks kuulub põlvkonna õlitatud mootorid, mis tähendab, et remondi isegi asendamine kolvi grupp kulub 4-5 tundi. Kütuse sissepritse varustus on ka üsna pikk ja maksustamisõigust meie kütust.
Aga mootor on halvasti kohanenud talvel operatsiooni — ei ole kütte filtri, nr kütte kütuse read, ei ole tank. Kuid peamine puudus-puudub varuosad. Kui sa leiad neid, neid veetakse Ameerikast läbi Euroopa, nii et hind on sobiv. Demonteerimise, seal on peaaegu midagi ei saagi. Ja ta on liiga nõrk, et ehitada «monster».
AMS-242
Loodud AMC 1964. aastal. Kuna seda on moderniseeritud mitu korda. Esimene ilmus Jeep 1986. aasta septembris ja on ennast tõestanud kui usaldusväärne ja vastupidav jõuallikas. See arendab võimsust 185-195 HP kompressiooni suhe 4600 p / min, tarbib Benzi ilma negatiivset mõju. Mootori eluiga 300-500 tuhat km. Alles pärast kestab umbes 200 tuhat kilomeetrit mootori on vaja muuta väntvõlli voodrid, rõngad, tihendid ja mansetid, ja võib-olla igav silindrid. Nõuete kohaselt, tehase juhised, õlivahetus mootori tuleks teha iga 10 tuhande km, ja kui töötavad raskete teeoludega — kuni 5 tuhat eurot. Turvavööd, kõrge pinge viib, turustaja kork pistikud tuleks vahetada iga 48 tuhat km puhul mootor kvaliteediga mootoriõli, mis on pikaealisuse tõstukid iseloomustab läbisõit umbes 120 tuhat km. Palju hullem on see juhul, kütuse pump. Sest määrdunud kodumaise bensiin nende kasutusiga on oluliselt vähenenud ja keskmine ei ületa 50 tuhat km. Vesi pumbad on kuni 100 tuhat km, mount padjad jõuseadme vanuses 50-70 tuhat km.
Kui osta Jeep, tuleb kindlasti vaadata all vasak esi tiib ja vaadake, kui õli ei tilgu õhufiltri korpus. Kui Jah, siis mootor kulunud õli rõngad ja see on aeg muuta või touch. Ei ole laisk, et avada kapuutsi ja vaata, mis toimub all filter ise. Kui seal on steriilne puhtus, samuti näitab see, et mootor ei ole korras, ja omanik kasutada lapiga eksitada teid.
Jeep Sidur
1994. aastal, taim kõrvaldada peamiseks puuduseks see mehhanism-läks sidur töötavad silindri välja sisemine õõnsus eluaseme, kui see oli asuvad koos release-laager, mis põhjustas kiiret läbikukkumist silindri tihendid, kuna nende pidev kontakt kanda toodete siduri kettad. Loomulikult, asendamine, töö silinder oli lihtne, nüüd ei ole vaja lahti edastamine.
Jeep Edastamine
Ostes tuleb kindlasti proovida kiirendada auto kuni 110 kilomeetrit tunnis ja mängida gaasi sel kiirus. Kui eelarve täitmisele heakskiidu andmise või peale gaasi tagasi kuulda ulu, see tähendab, et peamised mõni aeg muuta. Töö kontrollimine kõik esivedu. Pane rattad otse, ühendage esisild. Kui kastis on full-time (aja) režiimis, lülitage see sisse. Kui auto läheb sujuvalt ja ei tõmblema, siis kõik on korras. Kui ei, siis see auto on parem mitte võtta, kui edastamine on tõenäoline, väga kulunud. Rooli ja proovida alustada lisatud silla ja pööras rooli. Kui masin on» 242 » ülekande korral, siis täistööajaga mode tuleb alustada lihtsalt. Kui MAASTURITE, kui ta asub, kõige tõenäolisemalt on viga üleandmise korral. Kuid masinad «231» kasti, et ta ei taha minna, kõnniteel lubatud neljarattaveoga ja sisse-ratas, lihtsalt ütleb, et kõik on korras. Minna, et muuta see Jeep tuleb nagu astudes. Aga kui alt kostab teravaid helin heli, see tähendab, et kast libiseb kett. Uus kett maksab umbes $ 400, ja töö selleks, et asendada see — $120.
Paljud masinad kannatavad Jeep läbib esisilla võllid, kuul-liigendid, väga tõenäoliselt asendab peatamise käed. Katki vaikne plokid muuta ainult koos kangi. Lohutus on, et alumised hoovad maksab $65, ja ülemine — $55, ja töö ei ole liiga kallis.
Seisukord kuullaagrid, ristid, vedrustuse elemendid on parem vaadata spetsialiseeritud teenuse, kui seal on palju nüansse, mida võib leida ainult meistrid, kes teavad täpselt, Jeep autod. Muide, usaldusväärsuse esisild võib tõsiselt parandada, asendades pool-teljega risti. Jaoturid autod koos 231-nda kast olemas, ratas on istutatud otse telje. See on tehtud spetsiaalselt, et vähendada kulusid ehitus. Sa võid osta HOIATAB komplektid, kuid need ei ole väga odavad.
Tagumised pidurid Jeep on väga tundlikud. Nende normaalset tööd, peate regulaarselt kasutama seisupidur, et padjad olid toidetud. Ent kuna meie tingimused on kõik mehhanismid, rooste, kaetud mustust ja mäda, isegi regulaarsel kasutamisel see ei päästa alati.
Jeep Peatamine
Kui tõste Jeep vedrustus on asendatud täiesti originaal tootjatelt lift-kit ‘ s.
Jeep Teenindus
Jeep tervikuna on sama hea teiste seadmetega suhteliselt madala hinnaga varuosi. Näiteks, varuosad GM autod on kallimad poolt 20-25 protsenti ja Jaapani autod — isegi rohkem. Kahjuks, see on tingitud mitte ainult hinnapoliitika firma, vaid ka kvaliteedi tarnitud varuosi. Näiteks springs Jeep minna kolm aastat, ja siis vajuvad. Kohta Yukon või Tahoe sa sõelutud vedrud ei näe. Need võivad lõhkeda, kuid mitte kunagi valamu. Teiselt poolt, üks kevadel Tahoe maksab umbes $800, ja paar springs kohta Cherokee ainult 250. Sama kehtib ka sillad. Jaapani Maasturid asendamine peamine paari — sündmus erakordne ja väga haruldased, kuid Jeep paaris tagatelje — nähtus, mis on üsna tavaline. See on tingitud asjaolust, et sild viib auto, mis on suurem ja võimsam kui see, mille jaoks nad olid algselt mõeldud.