Kirjeldus

ENG    LAT    DE    RUS    LIT    LAT    RUS 

      Aktivaator koosneb kahest ühesugusest osast, mis on omavahel kinnitatud kruvide ja liblikmutritega.

     Kummagi osa sees on rida magneteid, mis paiknevad erilises(patenteeritud) asendis, ning samuti ka metall-ekraanid(selleks, et ümber Aktivaatori ei moodustuks magnetväli).

     Aktivaatori kere on valmistatud löögikindlast plastmassist, mis kannatab välja temperatuurikõikumisi alates–40 kuni+110 kraadini. See võimaldab paigaldada Aktivaatorinii kapoti alla kui ka auto kere alla.

     Kinnitades Aktivaatori osad kütusevoolikule, nende vahel tekitatakse väljad, millede magnet-jõujooned on erineva suunaga. Vahelduvad N(põhi) ja S(lõuna) suunad.

magnetvälja aktivaator
       Kütus, minnes läbi Aktivaatori magnetvälja, muudab oma struktuuri. Ta põleb ära täielikumalt, seejuures suurendades põlemisproduktide mahtu mootori silindrites, mis suurendab mootori võimsust.

  Tavaliselt on see märgatav pärast esimeste 10 – 20 kilomeetri läbimist autoga, millele on paigaldatud Aktivaatorid.

       Selline kütus põleb ära silindrites ühtlaselt ning samaaegselt, ilma mikroplahvatusteta (mis põhjustavad mootori müra).    

     Mootor hakkab töötama vaiksemalt ja ühtlasemalt. Kütuse täieliku põlemise tulemusena hoitakse ära tahma tekkiminesilindrites, kolbidel, küünaldel, pihustite kattumine tagiga. See kergendab mootorikäivitumist (isegi miinuskraadide juures) ning suurendab motoressurssi.
Kütusetäielik ärapõlemine annab.

Aktivaatori tepaigaldamineei ole auto konstruktsiooni muutmine ning ei põhjusta märkuseidtehnilise ülevaatuse läbimisel.

Aktivaator:
Gabariitmõõtmed – 130 x 45 x 35 mm
Kaal – 160-180 grammi.
Aktivaatorite komplekti kaal (2 Aktivaatorit) – 320-360 grammi.

Aktivaatori kasutamisiga – 15 aastat .

Video. KIRJELDUS


Kasutamine

AKTIVAATOR